Keleivius sutinka ir išlydi puošni ir atsinaujinusi autobusų stotis

Keleivius sutinka ir išlydi puošni ir atsinaujinusi autobusų stotis

Daug žmonių vykdami į kitą Lietuvos miestą ar užsienio šalį renkasi kelionę autobusu. Į Marijampolės autobusų stotį per metus atvyksta ir iš jos išvyksta daugiau nei 46 000 autobusų. Niekas negalėtų paneigti, kad stotis tiesiogiai įtakoja miesto įvaizdį, nes keliaujančiam žmogui ji tampa tartum išlydintys ar sutinkantys vartai. Keleiviams ypač svarbu, kokias paslaugas galima čia rasti, ar patogu laukti autobuso ir ar išalkusiam keleiviui bus kur pasisotinti.

Džiugu, kad Marijampolės autobusų stotyje galima rasti tai ko reikia. Neseniai čia pradėjo veikti maitinimo įstaiga „Miami stotelė“, laukimo salėje įrengtas ekranas, kuriame laukiantieji gali matyti visą reikalingą informaciją apie autobusų maršrutus, reprezentacines Marijampolės nuotraukas ir pasigrožėti filmo apie Marijampolę vaizdais. O tie, kurie į mūsų miestą atvyksta pirmą kartą papildomą informaciją gali rasti čia pat įrengtame stende su Marijampolės miesto žemėlapiu, kuriame pažymėtos gražiausios lankytinos vietos, įdomūs muziejai, apgyvendinimo įstaigos bei nurodyta kur galima surasti turizmo informacinį centrą.

Džiaugiamės, kad Marijampolės autobusų stotis yra tikrai ne ta vieta paliekanti slogų įspūdį, kaip dažnai nutinka kituose miestuose, o kaip tik atvirkščiai, tai – jaukūs, gėlių žiedais išpuošti miesto vartai siūlantys visas būtinas paslaugas ir profesionalų aptarnavimą.

Primename, kad autobusų stotis dirba ištisą savaitę nuo 5.30 val. iki 22.00 val.
Kavinės darbo laikas – 10.00 val. – 21.00 val. (I-VII)
Siuntų priėmimo ir išdavimo kasos darbo laikas – 5.30 val. iki 22.00 val. (I-VII).

Marijampolės savivaldybės komunikacijos skyriaus informacija

Susiję straipsniai

Close