Merė su patarėjais pasidalijo savivaldybės aktualijomis

Merė su patarėjais pasidalijo savivaldybės aktualijomis

Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė paskutinę rugsėjo savaitę pakvietė visuomeninius patarėjus ir aktyvius verslo atstovus prie pusryčių stalo apžvelgti savivaldybės aktualijas. Susirinkusieji pažiūrėjo reprezentacinį filmą apie Marijampolę. Taip pat pasidalijo rūpesčiais, problemomis ir išklausė nuomones bei pastebėjimus vienu ar kitu klausimu. Kalbėdama apie įvairias rekonstrukcijas vykdomas mieste, merė neslėpė susidurianti su rimtais išbandymais. „Jaučiame žmonių nepasitenkinimą, bet dirbame pagal galiojančius teisės aktus bei vykdome įsipareigojimus, kurie ateityje, tikiu, visiems bus matomi ir patogūs“, - sakė ji patarėjams.

Pristatyti šių metų biudžeto surinkimą ir vykdymą merė pakvietė savo pavaduotoją, Finansų ir biudžeto komiteto pirmininką Romualdą Makauską. Vicemeras pabrėžė, kad biudžetas renkamas gana neblogai ir nors šiek tiek trūksta iki numatyto plano, jį planuojama surinkti žemės mokesčio bei verslo įsteigtų darbo vietų pagalba.

Merės pavaduotojas Povilas Isoda paaiškino situaciją dėl daug klausimų viešoje erdvėje keliančios plovyklos statybos Sporto gatvėje. Taip pat išdėstė planus R. Juknevičiaus gatvėje sureguliuoti eismo srautus įrengiant žiedinę sankryžą sankirtoje su Palangos gatve bei reguliuojamą šviesoforą perėjoje prie Sūduvos gimnazijos. Kartu su UAB „Sumeda“ generaliniu direktoriumi Vidmantu Murausku diskutuota apie šiuo metu vykstančią Kauno gatvės rekonstrukciją.

Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis susirinkusiems pristatė esamą šilumos ūkio situaciją bei jos perspektyvas po pasamdytų teisininkų pateiktų išvadų.

Visuomeninis patarėjas Sūduvos gimnazijos direktorius Alvydas Zdanys atkreipė dėmesį į švietimo sistemos reformą, įvedusią etatinio mokytojų apmokėjimo tvarką, apie kurio naudą dar anksti diskutuoti, tam reikia šiek tiek laiko.

 Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Kęstutis Svitojus teigė, kad verslas pasiruošęs aktyviau dalyvauti įvairiuose svarstymuose, pasitarimuose bei nori aktyviau prisidėti su savo pasiūlymais ne tik ten kur tiesiogiai liečiami verslo klausimai, bet ir bendruose savivaldybės gyvenimo klausimuose.

Visais klausimais aktyviai diskutavo ir turėjo savo nuomonę bei pastebėjimų kiekvienas susirinkusysis. Nuspręsta tokius susitikimus organizuoti dažniau.

 

Marijampolės savivaldybės komunikacijos skyriaus informacija

Susiję straipsniai

Close