Marijampolėje tradiciškai paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Marijampolėje tradiciškai paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Spalio 1-ąją minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė tradiciškai pakvietė visus senjorus išgerti puodelį kavos ar arbatos ir pasišnekučiuoti. Šįkart Marijampolės centre esantis „Midaus ragas“ sunkiai talpino visus susirinkusiuosius.

Prieš prasidedant dainoms, sveikinimo žodį tarė merė I. Lunskienė. Ji pasidžiaugė, kad susirinko gausus būrys senjorų, jiems dėkojo ir linkėjo sveikatos. „Brandus amžius, kaip brandus gėrimas, išryškina geriausias savybes, kai nereikia apsimetinėti, aklai taikytis, mėgdžioti. Galima būti savimi ir skleisti ramybės bei išminties kerus“, - sveikindama susirinkusius kalbėjo merė. Taip pat pasveikino neseniai garbingąjį 85-ąjį gimtadienį minėjusį žymų Marijampolės visuomenininką Vytautą Gaulią, įteikdama jam plaketę.

Po sveikinimo kalbų visi buvo pakviesti pasivaišinti kava arba arbata ir bandelėmis. Kartu su mere renginyje dalyvavo ir susirinkusiesiems dėmesį bei rūpestį rodė merės pavaduotojai Povilas Isoda ir Romualdas Makauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas, Tarybos narys Alvydas Kirkliauskas.

Renginio metu gerą nuotaiką kūrė Marijampolės neįgaliųjų draugijos folkloro ansamblis Gija (vadovė Danė Jančienė) ir pagyvenusių žmonių bendrijos ansamblis Bočiai (vadovas Leonas Kiseliauskas). Ansamblių atliekami kūriniai senjorams patiko – garsiu choru drauge su atlikėjais dainavo gerai žinomas lietuvių liaudies dainas.

Renginys kaip visada nepaliko abejingų, tą rodo kasmet augantis dalyvaujančių skaičius – išeidami žmonės dėkojo už puikiai praleistą laiką ir žadėjo sugrįžti kitąmet.

Tegul graži tradicija auksinį rudenį kartu paminėti Senjorų dieną tęsiasi!

 

Marijampolės savivaldybės komunikacijos skyriaus informacija

Susiję straipsniai

Close