Savivaldybės pradinukams – „Lietuvos draudimo“ šviesą atspindinčios liemenės saugioms išvykoms

Savivaldybės pradinukams – „Lietuvos draudimo“ šviesą atspindinčios liemenės saugioms išvykoms

Tęsiama AB „Lietuvos draudimo ir Marijampolės savivaldybės administracijos akcija „Apsaugok mane“.

Kaip ir kasmet akcijos iniciatorė didžiausia Lietuvoje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Marijampolės savivaldybės administracija rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose.

Rugpjūčio pabaigoje UAB „Saugus eismas“ prie mokyklų esančias perėjas paženklino ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų. O „Lietuvos draudimas“ šiais metais pirmą kartą padovanojo Marijampolės savivaldybės teritorijoje esančių bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių moksleiviams 2 330 šviesą atspindinčių liemenių.

Atspindinti šviesą liemenė yra viena paprasčiausių, bet itin svarbių priemonių, užtikrinančių pėsčiųjų saugumą keliuose. Ypač reikalingos tokios liemenės rudens ir žiemos sezonu, kai greitai temsta, nes gali apsaugoti nuo skaudžios nelaimės ir mieste, ir užmiestyje. Mokyklose tokių liemenių trūksta arba jų visai nėra, nors vaikai dažnai vyksta į įvairias ekskursijas, pažintines keliones.

Mokslo ir žinių dieną Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis kartu su  AB „Lietuvos draudimas“ Sūduvos skyriaus vadove Jurgita Dirdiene įteikė liemenes Jono Totoraičio progimnazijos pradinukams. Direktorius Karolis Podolskis mokiniams  linkėjo sėkmingų, kupinų ryžto ir saugių mokslo metų.

„Norime, kad tėveliai, išleisdami savo vaikus į mokyklas, neturėtų papildomų rūpesčių ir galėtų jaustis ramūs“, - kalbėjo AB „Lietuvos draudimas“ Sūduvos skyriaus vadovė Jurgita Dirdienė.

Kad netikėtos nelaimės atveju pagelbėtų žmonėms „Lietuvos draudimas“ ir šiemet akcijos metu nemokamai apdraudė asmens draudimu visus Lietuvos moksleivius. Šis draudimas galioja visoje Lietuvoje ištisą parą visą rugsėjo mėnesį. Kiekvienas šalies moksleivis nuo nelaimingų atsitikimų kelyje yra apdraustas 5 tūkst. eurų suma.

Apie saugaus eismo taisykles su vaikais prieš naujus mokslo metus turėtų pasikalbėti ir tėveliai.

Tikėkimės, kad visų pastangomis skaudžių nelaimių bus išvengta ir mūsų vaikai džiaugsis saugia kelione į mokyklą, ekskursiją ir į namus.

Daugiau informacijos apie akciją „Apsaugok mane“ rasite: https://www.ld.lt/apsaugok-mane

Marijampolės savivaldybės komunikacijos skyriaus informacija

Susiję straipsniai

Close