LSDP Marijampolės skyriaus sąskrydis 2018

LSDP Marijampolės skyriaus sąskrydis 2018

Rugsėjo 8-ąją Valavičiuose su vasara atsisveikinome nuotaikingame LSDP Marijampolės skyriaus bičiulių sąskrydyje.

"Džiaugiuosi matydamas tokį gausų ir vieningą bičiulių būrį, nes mūsų skyriaus sąskrydis puiki proga susitikti dar su vasariškomis nuotaikomis, bet jau galvojant apie naują politinį sezoną, kuris šiemet bus ypatingai aktyvus, nes mūsų laukia savivaldos rinkimai. Tikiu jų sėkme, nes tikiu ir pasitikiu Jumis. Pabūkime šiandien kartu papramogaukime, pabendraukime ir smagiai praleiskime laiką." - į sąskrydį susirinkusiuosius sveikino LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkas Povilas Isoda.

Skyrių pasveikinti atvyko ir bičiulis Juozas Olekas, kuris palinkėjo ir toliau išlikti tokiais vieningais ir žinančiais, bei siekiančiais to, ko norime.

Šiame sąskrydyje veiklos netrūko nei vienam. Vaikučiai galėjo išbandyti savo jėgas skaldant riešutus, mėtant lankus, piešiant piešinius ar šokinėjant ant batuto. Bičiuliai tradiciškai rungėsi dėl Kvietiškio taurės. Kad laimėtų komandoms teko geriausiai pasirodyti visose suruoštose rungtyse: smiginio turnyras, greičiausiai ir taisyklingai pastatyti palapinę, estafetės, orientacinis žaidimas. Taip pat sąskrydžio dalyviai turėjo galimybę varžytis ištvermės ir jėgos rungtyje, kurią organizavo tarybos narys Alvydas Kirkliauskas. Po visų įveiktų rungčių, susumavus rezultatus šiais metais Kvietiškio taurę iškovojo Liudvinavo grupė.

Vyko konkursas "Lietuvos trispalvė". Jame viso skyriaus grupės pristatė po vieną savo "šedevrą", kuriame vyravo trys vėliavos spalvos(geltona, žalia ir raudona). Tortai, pyragėliai, keksiukai, šimtalapiai, vaisių kombinacijos, sūriai, grybukai, sumuštinukai ir dar daug daug  nuostabių grožybių, kurios vos tilpo ant vertinimui skirto stalo. Išrinkta vertinimo komisija nusprendė, kad 3 vietą laimėjo Kvietiškio gr., 2 vietą Maironio gr. ir garbingą 1 vietą iškovojo Centro gr. Sveikinimai nugalėtojams.

Akimirkas iš LSDP Marijampolės skyriaus galite pamatyti nuotraukų albume.

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

 

Susiję straipsniai

Close