Vakar Lietuvos socialdemokratų partijos Marijampolės skyriaus pirmininku trečiai kadencijai išrinktas Povilas Isoda

Vakar Lietuvos socialdemokratų partijos Marijampolės skyriaus pirmininku trečiai kadencijai išrinktas Povilas Isoda

Kovo 23-24 dienomis Marijampolės socialdemokratai rinko savo skyriaus pirmininką. Tai buvo puiki galimybė įvertinti jau nuveiktus darbus ir tuo pačiu išreikšti savo pasitikėjimą.

Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad Marijampolės socialdemokratai skyriaus vairą jau trečią kadenciją iš eilės patikėjo Povilui Isodai – Marijampolės savivaldybės merui. Jis ir toliau pirmininkaus vienam iš stipriausių LSDP regioninių skyrių.

„Džiaugiuosi skyriaus narių aktyvumu. Smagu, kad nepaisant esamos situacijos Lietuvoje mūsų bičiuliai domisi ir aktyviai gyvena politinį gyvenimą. Tam, kad rinkimai būtų laikomi įvykusiais, balsavime turi dalyvauti 33% skyriaus narių. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad rinkimuose dalyvavo net 56,5% skyriaus narių. Tai didelis įvertinimas jau atliktų darbų ir tikėjimas daromų darbų efektyvumu. Pirmininką tvirtinsime skyriaus nuotolinėje konferencijoje kovo 26 d. „ –  rinkimų akimirkomis dalinasi LSDP Marijampolės skyriaus atsakingoji sekretorė Agnė Pavelčikienė.

Po rinkimų rezultatų paskelbimo, trečiai kadencijai perrinktas Povilas Isoda kreipėsi į skyriaus bičiulius:

Mieli, Bičiuliai, nuoširdžiai dėkoju visiems palaikiusiems mano kandidatūrą skyriaus pirmininko rinkimuose! Esu labai nustebęs, kad daugiau nei pusė mūsų skyriaus bičiulių - 56,5% dalyvavo demokratijos šventėje, išreiškė savo valią. Toks didelis palaikymas, rodo man kad einame teisingu keliu ir jūs suprantate, kad tai ką darome yra neišvengiami ir reikalingi pokyčiai vedantys visą mūsų savivaldybę į priekį. Pasiruošęs toliau tarnauti Jums ir įgyvendinti mūsų partijos vertybes bei siekius Marijampolės savivaldybėje! 

Skyriaus pirmininkui linkime ir toliau darbuotis netik bičiulių, bet ir visų Marijampolės savivaldybės gyventojų labui. Sėkmės šiandienos ir ateities darbuose!

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Susiję straipsniai

Close