Vieninga ir auganti. Visa Marijampolė!

Vieninga ir auganti. Visa Marijampolė!

Marijampolės socialdemokratai, kuriuos vienija daugiau nei 700 darbščių, mūsų savivaldybės žmonių, baigė pasirengimą 2019 metų rinkimams ir pradeda dar aktyvesnę rinkiminę kampaniją! Spalio 26d. vykusioje LSDP Marijampolės skyriaus konferencijoje buvo užfiksuoti du labai svarbūs momentai.

Pristatytas ir patvirtintas aiškus planas Marijampolės savivaldybei, kuris pateikiamas LSDP programos forma. Prie programos rengimo prisidėjo daugybė savo srities specialistų bei aktyvių marijampoliečių, norinčių ir toliau kurti mūsų kraštą.

 „Marijampolė yra simbolis. Mūsų socialdemokratų stiprybės. Ir tą simbolį nusiskinti norėtų tikrai ne viena partija. Marijampoliečiai turi tūkstantį priežasčių už socialdemokratus balsuoti. Noriu mums visiems palinkėti vienos sėkmingos rinkimų nakties“ – marijampolės socialdemokratus su rinkiminės kampanijos pradžia sveikino, svečiuose buvęs, LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas.

Patvirtintas 54 LSDP kandidatų sąrašas į Marijampolės savivaldybės tarybą, kurį ves LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkas ir kandidatas į Marijampolės savivaldybės merus Povilas Isoda. Sąrašas sudarytas iš patikimų, aktyvių ir savo darbu pasitikėjimą užsitarnavusių žmonių, kurie ne vienus metus dirba vardan žmonių gerovės.

„Sveikinu visus 54 kandidatus, kurie pasiryžo dirbti dėl mūsų partijos, eiti į rinkimus, kalbėtis su žmonėms ir ypatingai aktyviai dirbti, kad pelnytume žmonių pasitikėjimą. Ačiū visiems, kurie nesiblaško, kurie lieka kartu su partija, kurie pasiryžę eiti kartu ir vesti visą partiją į priekį. Dirbkime visi kartu už vieningą ir augančią. Visą Marijampolę!“ – sveikindamas su rinkiminės programos pradžia, kalbėjo LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkas ir kandidatas į Marijampolės savivaldybės merus Povilas Isoda.“

Pilnutėlė salė bičiulių ir kovingas nusiteikimas prieš rinkimus - tai tik įrodo, kad Marijampolės socialdemokratai kaip niekad yra tvirti ir susitelkę, turintys verslo įmonių, įstaigų, organizacijų pasitikėjimą, stipriausią sukomplektuotą sąrašą ir visus šansus laimėti artėjančius rinkimus.

Akimirkos iš 2018m. spalio 26d. konferencijos nuotraukų albume.

 

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Susiję straipsniai

Close