Marijampolės socialdemokratai įrengė lauko bibliotekėles

Marijampolės socialdemokratai įrengė lauko bibliotekėles

LSDP Marijampolės skyriuje gimė labai graži idėja, puoselėjanti knygų skaitymo kultūrą. Šiandien Igliaukos ir Liudvinavo seniūnijų viešose prieigose buvo pastatytos lauko bibliotekėlės. Tai – namuko formos spintelės, kurioje bet kuriuo paros metu skaitytojai gali pasiimti jiems patinkančią knygą bei palikti jau perskaitytą kitiems. Nors tokių bibliotekėlių Marijampolėje pamažu jau atsiranda, tačiau viešose prieigose jų kol kas nebuvo. Artimiausiu metu tokią bibliotekėlę planuojama pastatyti ir Marijampolėje, Poezijos parke.

Bibliotekėles knygomis pripildė Marijampolės socialdemokratai, bibliotekėlės buvo pagamintos iš lėšų, kurios buvo gautos iš gyventojų 1 proc. nuo pajamų Lietuvos socialdemokratų partijai paramos.

Skyriaus pirmininkas Povilas Isoda linkėjo visiems kuo daugiau draugauti su knyga, nes knygos praturtina ir ugdo bei išreiškė viltį, kad prie gražios idėjos, puoselėjančios norą skaityti, aktyviai prisijungs ir bendruomenė.

Tikimasi, kad gyventojai palaikys šią idėją ir į bibliotekėlę atneš knygų, kuriomis galėtų pasidalinti su gyventojais. Taip pat svarbu, kad šios vietos nebūtų niokojamos.

„Viliamės, kad bibliotekėlių atidarymas paskatins knygų skaitymo kultūrą miestelių bei miesto parkuose ir įkvėps marijampoliečius knygų mainams“, - teigė Marijampolės socialdemokratų pirmininkas Povilas Isoda.

Kviečiame gyventojus bei svečius dalintis turimomis knygomis, perskaitytas grąžinti į bibliotekėles arba pakeisti kita savo perskaityta. Kiekviena jūsų knyga atras savo vietą ir skaitytoją.

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Susiję straipsniai

Close