Pagerbti marijampoliečiai – Europos ir Pasaulio čempionato sportininkai

Šiais metais aukščiausias vietas užėmė: Matas Stankevičius (treneris Jonas Navickas) Europos jaunimo šimtalangių šaškių čempionate „greitųjų šaškių“ dešimtmečių berniukų grupėje užėmė III vietą, Pasaulio jaunimo paprastųjų šaškių čempionate III vietą klasikinėje programoje; Rytis Domarkas (treneris Vitas Labutis) Pasaulio jaunimo paprastųjų šaškių čempionate užėmė II vietą („greitosiose šaškėse”) ir dvi trečiosios (klasikinėje programoje ir „žaibe”); Audrius Domarkas (treneris Vitas Labutis) Pasaulio jaunimo paprastųjų šaškių čempionate užėmė II vietą („žaibe”) ir III vietą („greitosiose šaškėse”); Giedrius Valinčius (treneris Vladas Komisaraitis) Baltijos šalių jaunimo lengvosios atletikos čempionate Jelgavoje (Latvija) užėmė III vietą (1500 m distancija) ir Europos U20 klubų čempionų taurės B grupės varžybose Leirijoje (Portugalija) II vietą (2000 m kliūtinio bėgimo rungtis); Edgaras Radzevičius (treneris Gintautas Janušauskas) Baltijos šalių jaunių lengvosios atletikos komandiniame čempionate Voru (Estija) užėmė II vietą 100m, II vietą 200m, II vietą estafetė 4x100 m; Ugnė Mykolaitytė (treneris Gintautas Janušauskas) Baltijos šalių jaunimo lengvosios atletikos čempionate Jelgavoje (Latvija) užėmė II vietą (trišuolio rungtis); Tomas Miežlaiškis IUKL Pasaulio svarsčių kilnojimo čempionate Lietuvos ilgo ciklo estafetės komanda suaugusiųjų grupėje užėmė III vietą.

Visus sportininkus ir jų trenerius pasveikino ir apdovanojo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda ir Administracijos direktorius Karolis Podolskis. Jie pasidžiaugė marijampoliečių sportininkų pergalėmis ir padėkojo už įdėtas pastangas, Marijampolės garsinimą. Pasidžiaugti laimėjimais atvyko ir Marijampolės lengvosios atletikos sporto klubo pirmininkas Darius Kemeraitis, o savo sportininkus atlydėjo treneriai ir Marijampolės savivaldybės sporto centro „Sūduva“ direktorius Gintautas Janušauskas bei Marijampolės žaidimų sporto mokyklos direktorius Andrius Kardišauskas.