Povilas Isoda LSDP pirmininko Gintauto Palucko pavaduotojas ir gausus Marijampolės skyriaus bičiulių būrys LSDP taryboje!

Povilas Isoda LSDP pirmininko Gintauto Palucko pavaduotojas ir gausus Marijampolės skyriaus bičiulių būrys LSDP taryboje!

Lietuvos socialdemokratų partijos nariai gegužės 4-ąją susirinkę į kasmetinį partijos suvažiavimą, patvirtino naujai išrinktą pirmininką Gintautą Palucką dar vienai 2 metų kadencijai. Aptartos politinės aktualijos ir išklausytos LSDP pirmininko, LSDP tarybos, LSDP finansų komisijos, LSDP etikos ir procedūrų komisijos bei LSDP narių, priklausančių frakcijai Seime ataskaitos.

 

Patvirtinti  12 LSDP pirmininko Gintauto Palucko pavaduotojai. Vienas iš jų tapo ir Marijampolės skyriaus pirmininkas, Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda. LSDP prezidiume Marijampolę atstovaus skyriaus pirmininkas Povilas Isoda ir jo pavaduotoja Agnė Pavelčikienė.

LSDP taryboje darbuosis net 9 Marijampolės skyriaus bičiuliai: Dereškevičienė Janina; Isoda Povilas; Lunskienė Irena; Mitrulevičius Albinas; Monkevičiūtė Gabrielė; Pavelčikienė Agnė; Podolskis Karolis; Sidaravičiūtė Loreta; Visockis Artūras.

Daug diskusijų sukėlusi dvigubos pilietybės idėja suvažiavimo metu bičiulius privertė dar kartą padiskutuoti šia tema.  Atsakius į iškilusias dvejones ir klausimus, LSDP suvažiavimas nusprendė remti dvigubos pilietybės idėją, nes mūsų partija už atvirą Lietuvą, kuri vertina ir brangina kiekvieną savo pilietį.

Suvažiavime priimtas sprendimas nepritarti Seimo narių skaičiaus mažinimui! Šiuo konkrečiu referendumu gali būti siekiama paveikti rinkėjus vieno kandidato į Prezidentus naudai. Toks referendumas jau vyko 1996 metais - mažinimui nepritarta.
Marijampolės skyriaus bičiuliai palaiko sprendimą nedalyvauti patyčiose iš Konstitucijos bei demokratijos ir kviečia Lietuvos piliečius neimti biuletenio dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo!

 

 

 

 

Susiję straipsniai

Close