Povilas Isoda. Esame tvirtai apsisprendę eiti pokyčių įgyvendinimo keliu!

Povilas Isoda. Esame tvirtai apsisprendę eiti pokyčių įgyvendinimo keliu!

Kovo 3 d. vyks savivaldybės tarybos ir mero rinkimai – tai didelis iššūkis ir dar didesnė atsakomybė prieš gyventojus, nes ateina laikas atsiskaityti už nuveiktus darbus, išgirsti problemas ir prašyti pasitikėjimo rinkimuose. Marijampolės socialdemokratai pasitvirtino 54 kandidatų į tarybą sąrašą. Turime gerai sukomplektuotą komandą, kurioje yra švietimo, kultūros, sporto, žemės ūkio, socialinės, teisės, sveikatos specialistų, verslininkų, valstybės tarnautojų, seniūnaičių, bendruomenių pirmininkų, aktyvių senjorų, profesinių sąjungų lyderių ir kitų sričių specialistų. Socialdemokratų sąraše yra ir naujų veidų, ir puikiai pažįstamų, daug metų Marijampolės savivaldybei ir jos žmonėms sąžiningai dirbančių žmonių.

Mūsų partija išgyveno nelengvus, bet reikalingus pokyčius. Atsižvelgdami į besikeičiančius visuomenės poreikius, mes matome ką turime daryti kitaip ir esame tvirtai apsisprendę eiti pokyčių įgyvendinimo keliu. Patys sau keliame didesnius skaidrumo, sąžiningumo, atvirumo standartus, siekdami Jūsų pasitikėjimo. Ne populistiniais šūkiais ir neįgyvendinamomis idėjomis, ne partijas keičiančiais ir postų siekiančiais politiniais nuotykių ieškotojais, ne vienadieniais judėjimais be aiškių siekių ir ideologijos, bet laiko patikrintais žmonėmis ir apgalvotais siūlymais kviečia pasitikėti Marijampolės socialdemokratai.

Mūsų partija, turėdama didelį skaičių partiečių, šiuose rinkimuose pakvietė į sąrašą ir nepartinių žmonių, kuriems artimos mūsų idėjos, kurie palaiko mūsų darbus, turi minčių ir siekių, kuriuos galima įgyvendinti kartu.

Tarp jų puikiai marijampoliečiams pažįstami Andrius Jasinskis, kuris yra vienas organizatorių miestą visame pasaulyje garsinančio meno simpoziumo „Malonny“ – „Marijampolė, Londonas, Niujorkas: idėjų migracija“, ir sveikatinamosios mankštos užsiėmimus vedanti trenerė Edita Kulikauskienė. Tai marijampoliečiai, savo darbais, aktyvia visuomenine veikla pelnę Marijampolės bendruomenės pasitikėjimą, jie puikiai atstovautų Jūsų interesams savivaldybės taryboje.

Netrukus spaudoje, lankstinukuose ir viešoje erdvėje galėsite išsamiai susipažinti su kiekvienu kandidatu, su socialdemokratų siūloma programa ir siekiais. Šiuo metu visą informaciją galite rasti https://marijampole.lsdp.lt/

Kviečiu pasitikėti socialdemokratais artėjančiuose Marijampolės savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose, o mes pasižadame ir toliau visomis jėgomis, nuoširdžiai dirbti dėl Marijampolės savivaldybės ir visų jos žmonių gerovės!

Politiką galite sekti Facebook 

Susiję straipsniai

Close