Rugsėjis dosnus pergalių Marijampolės sporto centro „Sūduva“ sportininkams

Šis rugsėjis buvo dosnus pergalių Marijampolės sporto centro „Sūduva“ jauniesiems sportininkams. Rugsėjo 20 dieną Siedlce (Lenkija) vyko tarptautinis vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybos, sutraukusios daugiau kaip 800 dalyvių iš Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Varžybose jau kelerius metus iš eilės dalyvauja ir Marijampolės sporto centro „Sūduva“ jaunieji sportininkai. Tarp sportininkų, gimusių 2006 m., trečiąją vietą 1000 m rungtyje laimėjo Danielius Bendaravičius. Šuolio į tolį rungtyje tarp sportininkių, gimusių 2005 m., pirma buvo Austėja Menkevičiūtė. Pirmąją vietą tarp mergaičių, gimusių 2004 m,., 100 m distancijoje buvo Ugnė Radzevičiūtė. Tarp vyriausių sportininkų (gimusių 2003 m.) pirmąsias vietas iškovojo Ugnė Mykolaitytė (šuolis į tolį) ir Ignas Pučinskas (2000 m), Emilija Slavickaitė 300 m distancijoje buvo trečia. Sportininkus treniruoja Gintautas Janušauskas, Vladas Komisaraitis, Ona Živilaitė ir Regina Bindokienė.

Ne mažesni ir dziudo sporto šakos pasiekimai. Rugsėjo 22 d. Jurbarke vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių dziudo imtynių varžybos, kurias vykdė Nacionalinė dziudo asociacija (NDA), kadangi Lietuvos dziudo federacija žaidynes šiemet vykdyti atsisakė. Puikiai žaidynėse sekėsi Marijampolės sporto centro „Sūduva“ sportininkui Arnui Luščikui, kuris svorio kategorijoje per 81 kg iškovojo antrąją vietą. Arną treniruoja Irma Gasperavičienė. Rugsėjo 23 d. Vilniuje vyko tarptautinis dziudo imtynių turnyras „Olimpinė viltis“, kuriame dalyvavo per 600 sportininkų iš Prancūzijos, Graikijos, Gruzijos, Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos, Ukrainos, Rusijos, Estijos ir Lietuvos. Sportininkai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Turnyre marijampoliečiai iškovojo tris medalius. Vaikų iki 10 metų amžiaus grupėje per 46 kg svorio kategorijoje trečiąją vietą iškovojo Erikas Žaltauskas. Jaunučių iki 14 metų grupėje tarp mergaičių trečia buvo Elena Šveikauskaitė (57 kg), o tarp vaikinų - Vakaris Kvietkauskas (45 kg) taip pat buvo trečias. Vos „per plauką“ nuo trečiosios vietos medalio liko Gustas Tamulynas (26 kg), vaikų amžiaus grupėje jis liko penktas. Sportininkus treniruoja Zinaida Grinevičienė.